שיחה חופשית על אהבה חופשית -אהבה וחופש במערכות יחסים

זו לא הרצאה על פוליאמורי, או יחסים פתוחים. גם, אבל לא רק. זה על אהבה חופשית. זה אומר שאת יכולה לבחור במה שטוב לך. ואם טוב לך מונוגמיה ואת פורחת בתוך זה- איזה יופי. ואם טוב לך כרגע לבד, ואת באהבה עצמית- הללויה. אהבה חופשית מפחד. מתלות. כזאת. מעניין? בואי, תשמעי עוד. ו...זו לא הרצאה- זו שיחה. ובסוף תוכלי לשאול שאלות, וגם לשתף מהניסיון שלך. אה, את גם ככה פוליאמורית? מעולה, אני מקווה שתוכלי ללמוד עוד, ואשמח גם את תשתפי, ונוכל ללמוד ממך. גם אני. בואי.

*השיחה מיועדת לגברים ונשים כאחד.

רובנו גדלנו לתוך משפחה שיש בה זוג הורים: אבא ואמא. זהו מודל הזוגיות שראינו מסביבנו כל הזמן. באגדות הילדים סיפרו לנו על הנסיכה שמחכה לנסיך המקסים, ואז הם מתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.
בסרטים וסיפורים שמענו וראינו על בגידות, על שקרים - ומה הם עושים לזוגיות.
כך התחנכנו, והאמנו שזו הדרך היחידה ואי אפשר אחרת.
האמנם?

כבר כמה שנים שאני חוקרת בעצמי סוגים שונים של מערכות יחסים, והמסקנה שאני הגעתי אליה היא שהקשר הכי בריא - הוא קשר של אהבה חופשית.
מהי אהבה חופשית? אהבה שבה בכל רגע נתון אני בוחרת את מי לאהוב ואיך, בשיתוף מלא עם בן זוגי -באותנטיות ובאומץ. אהבה חופשית מדיעות קדומות, מפחד ומשיפוטיות.
זה לא אומר בהכרח- יחסים פתוחים מכל סוג שהוא. זה לא אומר בהכרח- מונוגמיה. זה אומר: בחירה מודעת.
אני רוצה להזמין אתכם לשיחה. שיחה חופשית על אהבה חופשית. אני אשתף אתכם במסע שלי, בתובנות שלי, במחקרים שקראתי - ואשמח לשמוע מכם את התובנות שלכם, את הסיפורים שלכם, וגם את השאלות שלכם.

שיחה חופשית על אהבה חופשית כדרך חיים.

על המנחה: שמי ראדיקה גאיה, אני מנחה למיניות בריאה, טנטרה, ואהבה כדרך חיים . חלקכם מכירים אותי מכנסים ופסטיבלים כמו 'פשוט', 'טנטריקס' ו'קוסמיק לאברס'. בנוסף להרצאות, שיחות וסדנאות, אני מקיימת מפגשים פרטיים ליחידים וזוגות שבוחרים ללכת בדרך המיניות הבריאה והאהבה החופשית, ותורמת מהידע, הניסיון והמסע האישי שלי בתחומים החשובים והרלוונטיים האלו.

הכל קורה במרחב קסום "פלא" שנמצא ברחוב ריב"ל 25 ת"א.

שעת התכנסות: 20:00
שעת תחילת סדנה- 20:30
עלות: תרומה מומלצת 40-60 ₪ כנדיבות הלב ורוחב הכיס
על הפלא:
-----------
מקום מפגש והתכנסות לכל אשר ליבו מבקש להיפתח, להתחבר ולאהוב. מרחב ליצירה, סדנאות, כנסים, הופעות, סרטים ואירועים שמטרתם קידום האהבה דרך ערבות, סובלנות ונתינה. מקום לפתיחת הלב והראש ולמציאת שותפים נוספים לבניית עולם טוב יותר.
מוזמנות ומוזמנים לבוא, לחוות, להתעצם, להעצים, להתרגש ופשוט להיות.
אי של שפיות ואהבה בלב תל אביב.
הפלא מופעל בידי חבורה מופלאה של מתנדבים מסורים שאמונתם אהבה. ממומן כולו מתרומותיהם של הבאים בשעריו.