הילינג במרחב ריפוי - ערב חווייתי

פאול קור 16, תל אביב

באם אתם מרגישים תקועים באיזשהו מקום בחייכם - בקריירה, במערכות יחסים, בחלומות שלא מתגשמים... או שאתם מבקשים ריפוי למשהו בגוף, או בנפש... כל דבר ימצא את פתרונו המיטבי בערב חווייתי של הילינג במרחב ריפוי.

ללא צורך באבחון ארוך או טיפול פרטני יקר, כל אחד מהמשתתפים והמשתתפות יקבל ותקבל את התדרים האנרגטיים הייחודיים המותאמים במיוחד עבורו ועבורה ומספר משתתפים אף יקבלו מסר אישי מההדרכה העליונה שלהם.

מה יקרה בערב? תבואו, נכיר, נתחבק, וכל אחד ואחת יביעו כוונה במה הם רוצים להתמקד הערב. לאחר מכן אוביל אתכם למסע ריפוי חווייתי במדיטציה מונחית. בסוף המסע נעשה שיתוף ונשמע חוויות.

מה להביא? לבוא בלבוש נוח, אפשר להביא לונגי להתעטף בו ובקבוק מים. מומלץ להביא קריסטל אישי שתחזיקו לידכם. הקריסטל יספוג את התדרים המיוחדים שיוזרמו עבורכם ויוטען בהם, וכך תוכלו לקחת אתכם את הריפוי ולהמשיך את המהלך בבית.

קצת עלי: שמי תמרה אור סלילת, הילרית, משוררת וציירת, לומדת ומתרגלת הילינג אנרגטי מעל ל-30 שנה. למדתי המון שיטות כמו רייקי, כוחות דוד, שפת האור, אנרגיה אוניברסלית, תטה הילינג, השער, ועוד, ולבסוף פיתחתי את הגישה של הילינג במרחב ריפוי אשר גם עושה קיצור דרך נמרץ לתהליך של הילינג אנרגטי וגם מותאמת במיוחד לאדם.

***הכניסה בתרומה מומלצת של 50 ש"ח.****

לרשותכם פינת שתיה קרה וחמה, שירותים, פינת המתנה וחצר.

לשאלות ופרטים נוספים: 053-9310811 דריה.

קצת על הפלא:
***************
מקום מפגש והתכנסות לכל מי שליבו מבקש להיפתח, להתחבר ולאהוב.
מרחב המקיים הרצאות, סדנאות, ועוד ארועים מגוונים שמטרתם לקדם אהבה דרך ערבות, סובלנות ונתינה.
מקום לפתיחת הלב והראש ולמציאת שותפים נוספים לבניית עולם טוב יותר.
אי של שפיות ואהבה בלב תל-אביב.
הפלא מופעל על ידי מתנדבים מסורים שאמונתם אהבה.
מוזמנים ומוזמנות לבוא, לחוות, להתעצם, להעצים, להתרגש ופשוט להיות.
לפרטים נוספים על הפלא והארועים:
https://www.facebook.com/pele.wonder/