Human Design מגיע לפלא ת"א

פאול קור 16, תל אביב

ברוכים הבאים לניסוי רדיקלי ומהפכני,

לפי היומן דיזיין יש ארבעה סוגים שונים של הילות , לכל אחת יש תפקיד אחר ואופן אחר בו היא פועלת. ההיכרות עם ההילה והמבנה שלה מאפשרת לנו להבין את האופן בו נכון לנו לפעול ולקבל החלטות.
המפגש הזה, מוקדש למחקר של ההילה שלנו וכיצד, ההילות שלנו משפיעות אחת על השנייה. במפגש נחווה את ה Human design דרך משחק, תנועה ומדיטציה ונקבל כלים חדשים ליצירת חיינו.
נחווה מה זה לנוע מתוך האסטרטגיה שלי (המבנה הספציפי של ההילה שלי) ואיך להחליט החלטות על פי התנועה של הגוף והקצב של החיים.....

הhuman design, היא סינתזה בין הקבלה היהודית,הרייב אי צ'ינג, מערכת הצ'אקרות ואסטרולוגיה.
זוהי שיטה שמציעה לנו תהליך קבלת החלטות שמבוסס על התכונות הגנטיות הטבועות בנו ומבנה ההילה הספציפי של כל אחד מאיתנו. התהליך עוזר לנו להחליט החלטות המבוססות על האנרגיה של הגוף ולא מתוך החשיבה הרציונלית וכתוצאה מכך אנו לומדים, דרך הפעולה שעובדת עם הפוטנציאל הטבעי שלנו.

במבט ראשון ה-Human deisgn, יכולה לתעתע ולהראות כמו עוד דרך לנתח אנשים ולקטלג אותם לתבניות, אך זאת אינה האמת.
זאת היא שיטה שנותנת לך כלים מעשיים ופרקטים ליישום התכונות המולדות והפוטנציאל הגשמי. היא הידע של הגוף עצמו, אותו גוף שנשמה בחרה אותו יש לו מאפיינים ויש לו מגבלות, אך הוא יחיד ומיוחד וכדי לממש את עצמי עליי להכיר את חוקיו וצפניו.

בעזרת, הHuman design אנו לומדים איך להיות באינטראקציות עם הסביבה ואיך לנטרל השפעות חיצוניות לא מודעות שאנו קולטים מאחרים ביחסים זוגיים, חברויות, יחסי עבודה וכל מגע אנושי. היומן דיזיין עוזר לנו לחיות יותר בהרמוניה עם אחרים ועם עצמנו .
בנוסף, אנו לומדים איך להביא את הייחודיות שלנו לידי ביטוי מבלי להיות מושפעים מלחצים חברתיים ומבלי לנסות להיות משהו שאנחנו לא, אלא לפעול בהתאם למה שבאנו לעשות בעולם בסינכרון עם הזולת.

מתוך החוויה שלי ושל רבים אחרים ההיכרות עם Human design עוזרת מאוד לקבל את עצמנו, לאהוב את עצמנו ולחיות את החיים כמשחק מלא אפשרויות וקסם. אנו עוברים לעמדה של מתבוננים בחיים הארציים כפלטפורמה ללמידה של הגוף והייחודיות שלו.


הכניסה בתרומה מומלצת של 80 ש''ח
לפרטים : אן 0523990935


אן מענית-
מזה יותר מעשר שנים אני מטפלת ומנחה סדנאות של תטא הילינג , חלימה ואינטואיציה ברחבי בעולם ובעיקר באירופה ואפריקה.
בשנתיים באחרונות מאז גיליתי את הידע של Human design אני מתרגלת אותו באופן אינטנסיבי וחסר פשרות.
אם החקירה של הידע הזה חזרתי הביתה תרתי משמע, אני היום חייה את הגוף שלי דרך מסע של ריקוד, תנועה והיכרות עמוקה עם המיניות שלי. חזרתי לגור בארץ , אחרי שנים של הסתובבות בעולם , היום אני חייה ומטפלת במקום מגוריי "חווה של אהבה " בתלמי אלעזר..
אני עדיין מעבירה סדנאות של חלימה, אינטואיציה וכישוף, אך עבודתי יותר ויותר מתבססת על ידע גופני שמחבר בין רוח לחומר ומאפשר לי לעלות גבוהה יותר ממה שאי פעם דימיינתי.
אני בוגרת שלושת הקורסים הבסיסיים של ה-Human design ומלווה אנשים בתהליך החניכה לתוך הידע המופלא הזה דרך מפגשיים אישיים וסדנאות עבודה דרך הגוף


קצת על הפלא:
מקום מפגש והתכנסות לכל אשר ליבו מבקש להיפתח, להתחבר ולאהוב.
מרחב המקיים סדנאות, הרצאות, הופעות ועוד אירועים מגוונים שמטרתם לקדם האהבה דרך ערבות, סובלנות ונתינה.
מקום לפתיחת הלב והראש ולמציאת שותפים נוספים לבניית עולם טוב יותר.
אי של שפיות ואהבה בלב תל אביב.
הפלא מופעל על ידי מתנדבים מסורים שאמונתם אהבה.
מוזמנות ומוזמנים לבוא, לחוות, להתעצם, להעצים, להתרגש ופשוט להיות.
לפרטים נוספים על הפלא והאירועים:
www.facebook.com/pg/pele.wonder/events