טקס נשימה מעגלית בפלא

פאול קור 16, תל אביב

~טקס נשימה מעגלית~

אני מזמין אתכם לטקס שכל כוונתו היא התרחבות, ריפוי ואהבה. טקס שבו נרקוד יחד, נתפלל ובעיקר ננשום.

נשימה מעגלית היא טכניקה רבת עוצמה המאפשרת לעשות סירקולציה בגוף ובנפש ומפגישה אותנו עם מה שחיי בנו עכשיו, מקומות שלא משרתים אותנו, אנרגיה תקוע, כיווצים בגוף ומקומות בנו המבקשים תשומת לב.

על ידי הנשימה אנחנו פוגשים את המקומות האלה ומתרחבים אליהם, מאפשרים לריפוי ואנרגיה חדשה להיכנס לתוך הגוף שלנו, לתוך החיים שלנו.

מה שיפה בנשימה המעגלית היא הפשטות שלה כי הרי אנו נושמים כל הזמן אבל המודעות חסרה ובמרחב הזה אנו לוקחים רגע להיות מודעים לנשימה ולגוף שלנו, להרגיש את החיבור שלנו איתם, לחזק את הקשר איתם דרך התנועה, הנוכחות והתבוננות ומשם לצאת למסע פנימה עם הנשימה.

~ זמנים ~

19:30 - נחיתה והתכנסות

20:00 - מתחילים


תרומה מומלצת ~ 70-90 שקלים

~ על המנחה ~

טאו אסטחוב – חיי באמונה שלמה שהבסיס של כל אדם הוא אור ואהבה. מנחה סדנאות נשימה והתמקדות בכל רחבי הארץ, מנחה מדיטציות אקטיביות ומעגלי גברים באזור עמק חפר. מטפל בקליניקה בכפר ויתקין.

~ הרשמה מראש ~

המרחב אהיה מרחב אינטימי ומוחזק עם הרבה מטפלים שכל מטרתם היא לתמוך ולעזור לכם בתהליך האישי שלכם. ומתוך הרצון לשמור על מרחב אינטימי מספר המקומות לסדנא מוגבל ויש צורך בהרשמה מראש.

מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד או בפרטי ולהירשם.

טאו אסטחוב – 0547951799


קצת על הפלא:
אי של שפיות ואהבה בלב תל אביב.
הפלא מופעל בידי חבורה מופלאה של מתנדבים מסורים שאמונתם אהבה. ממומן כולו מתרומותיהם של הבאים בשעריו.
מקום מפגש והתכנסות טבעוני לכל אשר ליבו מבקש להיפתח, להתחבר ולאהוב. מרחב ליצירה, סדנאות, כנסים, הופעות, סרטים ואירועים שמטרתם קידום האהבה דרך ערבות, סובלנות ונתינה. מקום לפתיחת הלב והראש ולמציאת שותפים נוספים לבניית עולם טוב יותר.
מוזמנות ומוזמנים לבוא, לחוות, להתעצם, להעצים, להתרגש ופשוט להיות.

הכתובת שלנו היא בתל אביב
רחוב ריב”ל 25
הכניסה מסביב למבנה:

שימו לב לסימטא מימין לריב”ל 27
(הצמוד לריב"ל 25)
נכנסים וממשיכים ישר, בצומת שמאלה